čtvrtek 31. ledna 2019

Rychlý "fan/fun art mockup"

Na Kickstarteru teď běží kampaň ke hře LunaTix. Presentace je příšerná a hra visuálně také nic moc, ale má pár zajímavých mechanismů. Konkrétně závislost hraní na posici slunce, posici vašeho panáčka na zeměkouli a potřebě sledovat souhvězdí, měsíční fáze, planety atp. Vypadá to, že hra bude výborný hlavolam.

A protože se mi to celkem líbilo, rozhodl jsem se střihnout si k tomu pro radost takový návrh, jakým směrem by se mi líbilo, kdyby se výtvarná stránka hry vydala pro budoucí znovuspuštění kampaně. Konkrétně jde o Hvězdou mapu a Kartu slunce, kterou (kterými - jsou tam dvě zrcadlové proti sobě) se na mapě měří, co je a není vidět.

Práce to byla z mé strany poměrně rychlá, takže je tam dost nepřesností a drobností i nedrobností, ale ten směr je zřetelný. "Malovaný" vzhled některých částí k tomu nakonec příliš nesedí, ale vlastně je to celkem detail, který by se dal snadno spravit.Ať to není úplně mimo visuální kontext, přidávám ještě ke srovnání, jak vypadá tatáž část hry:0 komentářů: